Online SEO testy jsou nesmysl a podvod!

SEO = optimalizace pro vyhledávače… Snad každý majitel webových stránek by chtěl vědět, zda jsou jeho stránky optimalizovány vhodně a efektivně pro vyhledávače Seznam, Google… Služba SEO test (SEO analyzátor) nabízí online testování SEO optimalizace vašich stránek zdarma. Takových služeb je na internetu celá řada (seotest.cz, seo-analyzator.cz…). Stačí zadat název vašeho webu a spustit testování. Web dostane bodové ohodnocení nebo je hodnocen procentuelně, dále jsou vypsány další informace: zpětné odkazy, indexované podstránky, hodnocení vyhledávačů – PageRank, kvalita HTML kódu, odkazy – interní i externí, zápis do katalogů…
Nutno říct, že tyto „SEO testy“ jsou velmi zavádějící, a za tím si stojím! Evidentně vypisují nepravdivé údaje, takže váha tohoto testu je NULA. Ale nejhorší na tom vše je skutečnost, že se jedná o velké klamání lidí! Zde bych chtěl ještě upozornit, že tyto „SEO testy“ sice klamou, ale horší je to, že dnes přesně takto fungují i někteří samozvaní „SEO experti“, kteří za rádoby SEO optimalizaci účtují nehorázné částky. Bohužel se v mnoha případech jedná o poměrně velké firmy. Dokonce si dovoluji tvrdit, že nejméně polovina firem, co se považují za SEO experty, jsou podvodníci, kteří tahají ze zákazníků peníze (požadují měsíční paušály za nic, apod.).

Ještě si neodpustím poznámku: Všiml jsem si, že žy tyto SEO analyzátory velmi dobře hodnotí weby, které vytvořila sama firma, která tento SEO analyzátor provozuje. Z toho je jasné, že jde o velký podvod!

SEO

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Online SEO testy jsou nesmysl a podvod!

Filed under Internet