Mladí komunisté (SMKČ) opěvují marxismus-leninismus

Svaz mladých komunistů Československa (SMKČ) propaguje na svých webových stránkách Komsomol (sudboméně) teorii marxismu-leninismu. Propagovám je zde Vladimír Iljič Lenin – masový vrah, zakladatel koncentračních táborů v Rusku… Lenin je člověk, který může za negativní vývoj událostí v Rusku (vytvoření SSSR) a následně i Evropě.
Opěvován je zde i žák Lenina – J. V. Stalin, který je odpovědný  za miliony lidských životů. Stalin je podobný masový vrah jako Hitler. Je zde dokonce opěvován i vrah z Československa Klement Gottwald, který nechal popravit doktorku Miladu Horákovou a další nepohodlné lidi.

SMKČ extremisté

Co k tomu dodat?  SMKČ jsou extremisté, kteří žijí naprosto mimo realitu. Přehlížejí komunistickou genocidu, která je dokonce ukotvena v zákoně (Trestné činy proti lidskosti, § 261a). Též propagují Komunistickou stranu Československa (KSČ), která je dle  zákona č.198/1993 Sb. považována za zločinnou organizaci, která šikanovala širokou veřejnost. Vzpoměňme, když zemřel exprezident Václav Havel (18. prosince 2011), jak ta extremistá banda oslavovala nechutně jeho smrt…

Komsomol

SMKČ by měl být zakázán, protože propaguje největší masové vrahy!