Délka prstů vypovídá o vaší povaze

Pravděpodobně nevíte, že délka vašich prstů dokáže vypovídat o vaší povaze a charakteru.

Porovnejte si délku svého ukazováku s prsteníčkem a přesvědčte se, zda se to shoduje s některými vašimi osobnostními vlastnostmi.

Délka prstů

Úvodní obrázek znázorňuje 3 variace délek prstů označeny písmeny A, B a C. Určete nejprve, který případ jste vy a pak si přečtěte jeho význam.

A)
Lidé, jejichž prsteníček je delší než ukazováček jsou pohlední. Vyzařují charisma, které je pro ostatní neodolatelné. Kromě toho jsou průbojnější a rozhodnější. Nemají problém podstoupit i velké riziko.

Typické jsou pro ně tyto profese: voják, technik, inženýr, šachový hráč…

Tyto osoby jsou velmi dobré v luštění křížovek.

Vědci také objevili, že lidé s delšími prsteníčky vydělávají více než jejich kolegové s prsteníčky kratší délky.

B)
Lidé s delšími ukazováčky než prsteníčky mají silné sebevědomí. Často jsou narcistický a arogantní. Upřednostňují klid a nemají rádi, když je ve volném čase někdo vyrušuje.

Když dojde na vztahy, nejsou tím typem lidí, kteří by udělali první krok. Na druhé straně vždy uvítají a přijmou pozornost, které se jim dostává.

C)
Osoby, které mají délku prsteníčku i ukazováčku stejnou, jsou mírumilovné, milující a cítí se nepohodlně, když se ocitnou uprostřed nějakého konfliktu. Tito lidé jsou dobře organizováni a chtějí s každým dobře vycházet.

Další jejich charakteristikou je, že ve vztazích se snaží být vůči svému partnerovi věrní, plný něhy a starostliví.

Tak jak, souhlasí to?