Česká republika žádnou další revoluci nepotřebuje!

V komunistickém režimu žil český národ izolován od okolního světa. Komunistický režim nám dával základní potřeby, a to ještě velmi mizerné potřeby. To se v listopadových dnech roku 1989 zhroutilo a mnoho lidí to neuneslo. Mnoho lidí si koncem roku 1989 vůbec neuvědomovalo, že demokracie logicky přináší ztrátu sociálních jistot, vznik rozdílných sociálně silných skupin obyvatelstva. Demokracie přinesla možnost svobodně se rozhodovat a konat, možnost vycestovat do celého světa, svobodně podnikat, demokraticky volit, tržní hospodářství, velké možnosti studia a mnoho dalšího.

V České republice je plně demokratický systém, proto rozhodně nepotřebujeme další revoluci. Demokracie je rozhodně nejlepší možné zřízení, s komunismem se rozhodně nedá ani srovnávat. V Česku jsou velké důvody k nespokojenosti, situace není dobrá, problém je především ve veřejné správě. Lidé jsou znechuceni rozsáhlou korupcí v politice, justici, policii… Rozhodně ale není problém se systémem! Problémy s veřejnou správou mohou jednoduše vyřešit volby. Pokud je někdo nespokojený, má to hlavně vyjadřovat ve volbách.  Takže je velice důležité, aby každý občan chodil ke všem volbám. Je velmi smutné, že k volbám chodí, tak málo lidí… Pokud někdo k volbám nechodí, tak tento člověk nemá právo si na politickou scénu nijak stěžovat.
Poslední dobou jsou v Česku moderní demonstrace. Komunistický režim demonstrace zakazoval a potlačoval je, což bylo špatné. Ano, demonstrace jsou dobré a potřebné, ale nejdůležitější jsou volby. Ve volbách se volí hlavní aktéři politické scény.

Současný demokratický systém v Česku je prostě fajn 🙂 Každý člověk řídí svou budoucnost. Vše je o snaze, kdo se velmi snaží může vydělávat miliony, kdo se nesnaží a jen remcá, těžko něčeho dosáhne…

Socialismus NE!