Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises (2012)

Film Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises režíroval Christopher Nolan. Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do temné noci, čímž se tak ze známého hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že za něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu.
Vše se však mění s příchodem zlodějky a jejich tajemných zájmů. Avšak ještě daleko nebezpečnější je nástup Banea, maskovaného teroristy, jehož nelítostný plán proti Gothamu vyžene Bruce z jeho exilu. Ale ani pokud si znovu nasadí svou masku a temnou kápi, nemusí jeho síly proti Baneovi stačit.

Hrají: Michael Caine, Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Liam Neeson, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante, Jason Yee, David Dayan Fisher, Josh Stewart, Aidan Gillen,  Michael Papajohn.

Fotogalerie k filmu Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises:

Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Temný rytíř povstal / The Dark Knight Rises (2012)

Filed under Filmy