Putin je jako Hitler!

Putinovu okupaci Krymu (Ukrajina) musí každý normální člověk odsoudit. Vladimir Putin se zjevně chová  jako nacistický diktátor Adolf Hitler. Čin Putina je podobný s Hitlerovým v roce 1938 (zábor československého pohraniční Německem). Je potřeba si uvědomit, že Putin ohrožuje světový mír! Na Putinovo diktátorské chování chtěla upozornit primátorka Liberce – na radnici nechala vyvěsit karikaturu Putina, kde má Putin knírek jako Hitler a vyznamenání s hákovým křížem a srpem a kladivem (symbolem totality). To pochopitelně ostře odsoudil nejeden člen Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM). Komunisté stojí za Putinem.

Putin je jako Hitler!

Já osobně označuji Rusko a Putina za agresora, útočníka, budovatele ruského impéria. Nebojím se Putina přirovat k  Hitlerovi a nacistickému Německu. Bude potřeba Putina pořádně klepnout přes prsty, jinak nedá pokoj!

Od 70. let minulého století byl Putin aktivním členem zločinné KGB a Komunistické strany Sovětského svazu (KSSS), a to až do rozpadu Sovětského svazu (1991). Ten člověk je komunistický zločinec, který by měl mít doživotní zákaz účasti v politice.

Putin jako Hitler

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Putin je jako Hitler!

Filed under Politika