Nebankovní půjčka Home Credit

Home Credit je nebankovní společnost, která byla založena již v roce 1997, a která je součástí silné mezinárodní finanční skupiny PPF. Home Credit nabízí lidem nákupy na splátky, úvěrové a kreditních karty (revolvingový úvěr), neúčelové úvěry v podobě finanční hotovosti. Home Credit rozhodnění není podvodná nebankovní společnost, kterých je v současnosti na trhu celá řada.
Home Credit nabízí: půjčky od 10.000 – 150.000 Kč, půjčka je bez ručitele, obsahuje pojištění výdajů proti neschopnosti splácet. Půjčku můžete dokonce do 1 měsíce zrušit, což je velká přednost.  Home Credit má bezplatnou informační linku 800 700 781, nebo můžete vyplnit formulář na webu a operátor vám zavolá na zadané telefonní číslo. Home Credit půjčuje běžným občanům i podnikatelům (OSVČ). Po schválení úvěru vám přijdou peníze na bankovní účet nebo složenka (peníze si vyzvednete na poště).

S Home Creditem si můžete koupit třeba nový počítač nebo auto na splátky 🙂

Home Credit

4 komentáře

Filed under Finance

4 Responses to Nebankovní půjčka Home Credit

 1. Petr

  To je lež. Home Credit je lichvářská,podvodná a klamavá společnost. Nedůvěryhodná sprostota, bez úrovně a kvality.

 2. Honza

  S Home Creditem mám velmi negativní zkušenosti, nedoporučuji 🙁

 3. Roman

  Ne vždy jsou zkušenosti špatné, můj bratr kupříkladu má s touto společností docela dobré zkušenosti. Úroky jsou sice vyšší, ale dostupnost půjčky je celkem pohodová.

 4. Lukáš

  S home creditem nemám zkušenosti, jsem bohužel v registru za jednu blbost. Potřeboval jsem rychle peníze, tak jsem vyzkoušel pujckalusk.cz kde mi vyšli vstříc a získal jsem 5 000 Kč do 30 minut. Splatil jsem ji dle tabulky a vše je v pořádku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *